wordpress website bouwen
Opdracht ID: 58157
Budget: € 25 tot 40 p.u.
Geplaatst: 18-08-2025
Reacties: 13
Locatie: Assen, Drenthe
Laatst gewijzigd: 26-08-2025
Status: Match!
Een website die voelt als mijn boek -
Hallo!
Mijn naam is Anna-Rixt: interimmanager en communicatieprofessional met een sterke focus op verandering, verbinding en leiderschap. Daarnaast ben ik schrijver; in november verschijnt mijn debuutroman: Zoals salamanders doen. Beide activiteiten vallen onder mijn merk
Ik zoek een freelancer die een rustige, stijlvolle WordPress-website voor mij kan bouwen, op basis van mijn bestaande hosting bij Cloud86. De site focust op mijn boek en schrijverschap, met ruimte om mijn interimwerk te benoemen op een manier die natuurlijk voelt, als onderdeel van wie ik ben. Denk aan een homepage, een pagina over het boek, een ‘over mij’-pagina met mijn achtergrond en werkervaring, en een contactpagina.
Daarnaast wil ik een eenvoudige manier om mijn boek te kunnen verkopen via de site (naast verkoop via bijv. Bol.com en boekwinkels). Bij voorkeur geen volledige webshop, maar bijvoorbeeld een formulier waarmee mensen kunnen bestellen. Ik denk aan een oplossing waarbij ik de betaling handmatig afhandel (zoals via een betaalverzoek of QR-code). Maar het kan ook zo zijn, dat jij een heel tof plan hebt hiervoor!
Achtergrond boek:
In mijn debuutroman volg je Mira, begin dertig, ondernemer. Voor de buitenwereld heeft ze alles voor elkaar, maar vanbinnen zoekt ze ruimte. Ze past zich moeiteloos aan, voelt sneller dan ze kan uitleggen, en staat steeds opnieuw voor dezelfde keuze: meebewegen met verwachtingen, of trouw blijven aan zichzelf. Het is een verhaal over loslaten, voelen, en je eigen weg vinden. Over zacht, krachtig en zuiver leven, zoals salamanders doen. Het boek verschijnt in november op de markt en is daarvoor al te pre-ordenen via de te maken website.
Wat ik zoek:
– Iemand die meedenkt over stijl, structuur en navigatie
– Affiniteit heeft met gevoelige, intuïtieve branding (liever ‘verhalenverteller’ dan marketeer)
– Werkt in WordPress (gebruik makend van mijn eigen hosting bij Cloud86)
– Zelfstandig en flexibel is in afstemming (digitaal werken is prima)
– Budgetbewust werkt (voorkeur: €500 – €1000 all-in)
– Hulp bij technische oplevering (cookieverklaring, SEO-basics, etc)
– Basale beveiliging van de site (SSL, spamfilter op formulieren, updates, etc.)
Wat ik aanlever:
– Huisstijl (kleurcodes, lettertypes)
– Teksten voor de pagina’s
– Beeldmateriaal of richting qua sfeer – Heb jij een tof plan voor beeldmateriaal? Hier sta ik zeker voor open ????
– Domeinnaam en hosting zijn al geregeld
Extra’s (niet verplicht, maar mooi meegenomen):
– Eventuele sjablonen voor social media of promotiemateriaal (voor mijn boekpresentatie)
Ik hoor graag:
– Wie je bent
– Een paar voorbeelden van sites die je eerder hebt gemaakt
– Wat jouw voorstel is qua aanpak, planning en totaalprijs