Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.

 

 

Annabel

Annabel Menken




Over Annabel

Hi! Sinds 2023 ben ik met mijn eigen bedrijfje Menken Marketing en Design gestart. Van marketingacties t/m grafisch ontwerpen. Ik vind zoveel leuk om te doen! Denk aan geboortekaartjes, collectieboeken, logo/huisstijl ontwerp, wenskaarten, tegeltjes, etc :) 

Mijn passie voor Marketing en Grafisch ontwerp zorgt voor een fijne combinatie voor mijn klanten, want ik denk net dat stapje verder. Ik zorg er niet alleen voor dat een collectieboek er strak en representatief uitziet (grafisch ontwerp), maar ook dat het inhoudelijk klopt (Nederlandse taal, zinsopbouw, interpunctie). Tevens kan ik helpen met de juiste (marketing/verkoop)boodschap in jouw communicatieuitingen. Schrijven van teksten is hier ook een aspect van. 

Zowel zakelijk als particulier help ik je graag met jouw project! 

 

Portfolio

Buitenreclame / signing
Loading.

Collectieboek / prijslijst
Loading.

Geboorte
Loading.

Collectieboek en multomap
Loading.

 

Vraag Annabel direct om offerte


Stuur een bericht