Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.
  1. Alle opdrachten >
  2. Websites & Applicaties >
  3. Overige Websites & Applicaties
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht

Website redesign

Opdracht ID: 1467

Budget: € 50 tot € 5000
Geplaatst: 06-08-2010
Reacties: 11
Locatie: , Drenthe
Laatst gewijzigd: 06-09-2010
Status: Gesloten
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht
Kunstuitverkoop.nl is nu bijna een jaar geleden opgericht als succesvolle online supermarkt voor originele en betaalbare schilderijen. Het is nu tijd om de website te verbeteren en hem gebruikersvriendelijker te maken en een meer eigentijdse uitstraling te geven.  Daarnaast moet de site beter worden gevonden door zoekmachines. 

Wij zijn dus op zoek naar iemand die tegen een vast tarief het ontwerp en het aanpassen van de website voor zijn/haar rekening neemt. De stappen zijn als volgt:
  1. Ontwerper levert EERST basis idee/opzet voor homepage aan samen met een tariefstelling. Het zou top zijn als je in je reactie behalve een prijs ook al een idee geeft wat je wilt gaan doen, liefst met een basis ontwerp erbij;
  2. Op basis van deze ontwerpen wordt een keuze gemaakt voor een designer, welke vervolgens de opdracht uitvoert.
Hieronder wordt eerst een algemene look en feel, beschreven waaraan de website volgens ons zou moeten voldoen. Vervolgens geven wij een aantal suggesties voor de specifieke webpagina’s van de website. Tenslotte een aantal voorwaarden waaraan de nieuwe website zeker moet voldoen.

Look en feel:
  • Professioneel overkomen
  • Minder goedkope uitstraling, minder alleen rood/wit.
  • Modern, vrouwelijk, rond, zachte kleuren
  • Meer actiegericht (CALL TO ACTION)
  • Hip/modern lettertype
Homepage:
  • 3 voordelen kunstuitverkoop.nl terug laten komen:
    • Unieke handgeschilderde schilderijen;
    • Nederlandse kunstenaars (geen werk uit Azië);
    • Niet goed, geld terug;
      • Dit bijvoorbeeld door vinkjes ervoor te zetten
  • Betaalmogelijkheden zichtbaar (IDeal, Bankoverschrijving, Rembours, Cash)
  • Logo Webshop keurmerk
  • Aantal schilderijen (wisselend) zichtbaar op homepage + link naar schilderijen overzicht
  • Interactieve banner (zie bijvoorbeeld www.tas.nl). Bijvoorbeeld schilderijen die 3-dimensionaal naar binnenschuiven tegen moderne achtergrond en/of aanbieding van de week (zie www.bol.com)
  • 2 selectiecategorieën aan de zijkant (bijvoorbeeld: Thema schilderij + Kunstenaar). Deze komen vervolgens ook terug op andere pagina’s.
Webpagina “Schilderijen”
  • Duidelijke bestelbuttons (CALL TO ACTION);
  • Duidelijkere en frissere indeling per schilderij
  • Meer schilderijen per pagina (15?) en grotere thumbnails
  • Viewerfunctie is mooier (zie bijvoorbeeld eyewear.nl of kunstvoorjou.nl)
    • Schilderijen ook presenteren met een schaduw (zie hiervoor kunstvoorjou.nl)
Overige webpagina’s
  • Duidelijke + logische naamgeving van de verschillende webpagina’s, dit is nu:
    • Home
    • Schilderijen
    • Voorbeelden
    • Bestellen
    • Over ons
    • Contact
  • Winkelwagen functionaliteit meer visueel weergeven door de gehele website heen.
  • Footer: inlog voor CMS verbergen, daarnaast footer aanpassen met wellicht andere onderwerpen die nog als tabblad worden getoond?




Website bouwers die hebben gereageerd (11)

Wouter
Wouter
07-08-2010
0 referenties
Gemiddelde score
Edwin
Edwin
07-08-2010
0 referenties
Gemiddelde score
Maurits
Maurits
07-08-2010
26 referenties
Gemiddelde score
9.6
Grafischzondergrenzen
Grafischzondergrenzen
12-08-2010
0 referenties
Gemiddelde score
Liz
Liz
16-08-2010
0 referenties
Gemiddelde score
Orlando
Orlando
16-08-2010
0 referenties
Gemiddelde score
WRB
WRB
19-08-2010
0 referenties
Gemiddelde score
Letty
Letty
20-08-2010
2 referenties
Gemiddelde score
9
Jacco
Jacco
06-09-2010
0 referenties
Gemiddelde score
Sidney
Sidney
06-09-2010
0 referenties
Gemiddelde score
Bart
Bart
06-09-2010
0 referenties
Gemiddelde score
Toon meer reacties

Freelance website opdrachten

Slim afsprakenformulier laten bouwen in Jotform

Geplaatst: 17:25
Wij zoeken een Jotform-specialist die voor ons een intelligent afsprakenformulier kan bouwen. Het formulier wordt gebruikt door klanten van ons ventilatiebedrijf om – indien nodig – hun onderhoudsafspraak te verplaatsen. Wij willen alles binnen Jotform zelf beheren, dus geen externe systemen of koppelingen met agenda’s of spreadsheets. We hebben namelijk al een eigen klantbeheersysteem.…

Website laten maken

Geplaatst: 25 jun
ik wil graag een website laten maken boekingssysteem (betatlingsysteem) optioneel mits prijs oké is seo en domeinnaam

Woorewards

Geplaatst: 20 jun
ik heb op mijn webshop de plugin woorewards geínstalleerd. nu wil ik dat klanten punten kunnen krijgen wanneer ze een bepaalde pagina bezoeken, maar op de één of andere manier gaat hier iets niet goed. Andere opties om punten te verdienen werken wel.

Website beheer en issues

Geplaatst: 29 jun
Wij zijn op zoek naar iemand voor technisch beheer van de website (doorlopend) en wellicht ook iemand die een nieuwe site voor ons kan ontwerpen. Er zijn tevens een aantal technische issues met oa seo/postities en snelheid die we direct opgelost willen hebben. Graag ontvang ik passende reacties. Rob

Website voor een trouwfotograaf

Geplaatst: 26 jun
Hey allemaal! Ik zou graag een nieuwe, mooie website laten maken  - Dit verhuis ik later naar een andere domein Het hoeft niet ingewikkeld te zijn, maar wel mooi en modern. Google op mplusfotografie voor mijn huidige website 

Website laten bouwen

Geplaatst: 26 jun
Wie kan een mooi website voor mijn schildersbedrijf laten bouwen? Natuurlijk tegen een leuk prijs. Ik hoor het graag. Google profiel waar mensen een review kunnen plaatsen en natuurlijk als mensen schilderbedrijf typen of iets met schilder dat je ergens boven aan komt te staan. 

Freelance Divi Webdesigner gezocht

Geplaatst: 26 jun
Freelance Divi Webdesigner gezocht voor optimalisatie bestaande website Voor de optimalisatie van een bestaande WordPress-website zoeken wij per direct een freelance webdesigner met aantoonbare ervaring in Divi (Elegant Themes). De website staat technisch, maar het design en de gebruikerservaring kunnen scherper, consistenter en conversiegerichter. Waar het om gaat We zoeken iemand die: De bestaande…
Toon meer
×
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht