Geplaatst: 20 mrt
Tattoo Ontwerper of Tekenaar Gezocht.
Ik wil graag mijn bestaande tattoo op onderarm verder uitbreiden met zonnebloemen, vlinders en fresia.
Meer info en foto’s op aanvraag.
Geplaatst: 23 mrt
Beste freelancers,
Ik zoek iemand voor 1 week vervanging van desk top publisher
Geplaatst: 22 mrt
Beste Freelancer,
Ik zoek iemand die een online aanvraagformulier kan bouwen in bijvoorbeeld Jotform. Budget afhankelijk van de mogelijkheden.
Geplaatst: 7 mrt
Beste freelancers,
Wij hebben een nieuwe premium chocolade ontwikkeld. Hebben ook reeds een logo. Gebruiken alleen verpakkingen met hexagon vorm. Moeten nu grafisch ontwerp ontwikkelen voor de verpakkingen.
Interesse? Reageer direct!
Geplaatst: 20 mrt
Onlangs heb ik een zegelring gekregen, ik zou deze graag willen graveren. Ik zou graag een ontwerp willen wat uniek en tijdloos is.
Als dit mogelijk is bespreek ik graag de mogelijkheden en kosten met u. Ik heb als totaal bedrag rond de 300 euro in gedachten, hopelijk is dit mogelijk.
Met vriendelijke groeten,
Valentijn Bruggeman
Geplaatst: 16 mrt
Beste freelancers,
Ik ben op zoek naar iemand die de illustratie voor mijn prentenboek kan waarmaken. Het gaat over een boek voor mensen met dementie en bevat o.a. tien beroepen. De schets is er al!
Hopelijk kan je mij helpen. Enkel online communiceren wegens wisselende werkuren.
Geplaatst: 13 mrt
Beste freelancers,
Ik zoek een illustrator die voor promotie een koeltoren open gewerkt kan tekenen. In die koeltoren zit een pakket PVC lamellen en die recyclen wij en ik wil dit illustratief duidelijk maken.
Interesse? Reageer direct!