Freelance boekhouder - internationale distributie
Opdracht ID: 60111
Budget: € 40 tot 60 p.u.
Geplaatst: 22 apr
Reacties: 2
Locatie: Rotterdam, Zuid-Holland
Laatst gewijzigd: 5 mei
Status: Gesloten
Ik ben oprichter van een jong bedrijf in Rotterdam dat digitale producten distribueert voor internationale makers. Kort gezegd: ik ontvang betalingen van retailers wereldwijd en sluis het merendeel door naar de makers. Ik hou een commissie.
Dat klinkt simpel maar brengt wat hoofdbrekens met zich mee rond BTW, bronbelasting, en hoe je internationale betalingen correct behandelt, zeker richting landen buiten de EU. Ik heb er zelf al veel over uitgezocht, maar ik wil iemand die hier scherp op meedenkt.
**Scope om mee te beginnen**
Het bedrijf is net opgestart, dus we praten voor nu over een paar uur per maand. Reken op een bescheiden start met ruimte om mee te groeien als het bedrijf zich ontwikkelt. Als je op zoek bent naar een grote opdracht vanaf dag één ben ik waarschijnlijk niet de juiste match, als je het leuk vindt om ergens vroeg bij aan te haken wel.
**Wat ik zoek**
- Iemand die comfortabel is met internationale B2B stromen en basis internationaal belastingrecht
- Affiniteit met de digitale of creatieve industrie is een pré
- Geen stoffig kantoor-type, liever iemand met energie die meedenkt in plaats van alleen verwerkt
- Freelance voor nu, met ruimte om mee te groeien als het klikt
- Remote prima, af en toe afstemmen
Ik lees liever eerst een korte schriftelijke intro dan dat je belt, scheelt ons allebei tijd. Laat weten wie je bent, waarom dit je aanspreekt, en of je al eens met internationale stromen hebt gewerkt. Offertes hoeven nog niet. Als het interessant oogt plannen we een gesprek.