Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.

 

 

Tessa

Tessa te Loo




Over Tessa

Mijn naam is Tessa te Loo. In 2026 verschijnen mijn eerste prentenboek en mijn eerste feelgood novelle. Inmiddels ben ik gepubliceerd in meerdere verhalenbundels en ik heb in 2025 de Boek10 award gewonnen. Tevens heb ik als blogger gewerkt voor De Dopamina's, een platform voor vrouwen met ADHD.

Ik houd van taal en schrijven en alles wat daarmee te maken heeft. Je kunt mij dan ook benaderen voor het schrijven van blogs, teksten of verhalen, maar ook bijvoorbeeld voor proeflezen of om te sparren. Hoewel ik nog geen ervaring heb als ghostwriter sta ik er wel voor open om deze mogelijkheid te onderzoeken.

Mijn schrijfstijl is te omschrijven als toegankelijk, herkenbaar en authentiek. Ik ben zowel sterk in het Nederlands, als in het Engels.

 

Vraag Tessa direct om offerte


Stuur een bericht