Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.

 

 

Inger-Britt

Inger-Britt




Over Inger-Britt

Mijn naam is Inger-Britt Nieszen, 
Ik ben geboren in Düren (Duitsland) en opgegroeid in een tweetalige familie. in het zuiden des lands. Na het behalen van mijn middelbare schooldiploma ben ik verhuisd naar Duitsland. Hier heb ik de opleiding tot “Pferdewirt” gevolgd.
 
Gedurende deze periode heb ik de Duitse, Nederlandse en Engelse taal dagelijks gebruikt. Dit heb ik, in de daaropvolgende jaren, voortgezet. 

De laatste 25 jaar heb ik in verschillende internationale bedrijven in Nederland gewerkt. Hier was het vertalen van teksten, zoals (technische) handleidingen, commerciële documenten, werkinstructies en websites, deel van mijn werkzaamheden.  
 
Moedertaal Duits en Nederlands, Engels op professioneel niveau
Momenteel ben ik bezig met de bachelor opleiding vertaler Duits en staat zowel mijn C2 examen voor Duits en Engels ingepland. 

 

 

Portfolio

Loading.

 

Vraag Inger-Britt direct om offerte


Stuur een bericht