Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.
  1. Alle opdrachten >
  2. Websites & Applicaties >
  3. Overige Websites & Applicaties
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht

Programmeur voor Multisite/Portal Gezocht

Opdracht ID: 12012

Budget: € 20 tot € 120 p.u.
Geplaatst: 01-03-2013
Reacties: 6
Locatie: , Drenthe
Laatst gewijzigd: 12-03-2013
Status: Gesloten
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht
Beste freelancer,

Multisite
Even vooraf: Het kunnen oplossen van de volgende probleemstelling is cruciaal om de opdracht gegund te krijgen. Als je hier in je reactie niet op in gaat heeft reageren eigenlijk geen zin:

Het merk heeft een portal nodig en lokale sites met unieke urls om een lokaal gevoel neer te kunnen zetten. Per lokale site is 80-90% geen unieke pagina. Maar die pagina's zijn wel nodig voor de credibility. Al deze pagina’s zijn op alle verschillende urls hetzelfde maar de Home en nog een paar pagina’s zijn wel uniek. Hoe kan je die 80-90% van de pagina’s die wel hetzelfde zijn vanuit 1 moederpagina beheren, dat je de content in het CMS op 1 plek aanpast en dat de tekst dan op tig regiowebsites die op verschillende urls en websites staan mee veranderen. De probleemstelling is enerzijds: hoe dit te bouwen zodat de content op zijn makkelijkst te beheren is en anderzijds dat het bouwwerk ultieme resultaten voor SEO oplevert. De content zal toch ook lokaal in alle databases moeten zitten om meegewogen te worden door Google.

Vanuit 1 CMS moeten verschillende urls te bewerken zijn:
-De (portal)website
-En regiowebsites die elk op een unieke url staan (in eerste instantie 6 regio's)
-Vanuit 1 centrale plek moeten teksten op de regiowebsites aan te passen zijn

De portal is de website voor het merk, de branding, waarop ook doorverwezen wordt naar de regio websites die een lokale regionaam in de url bevatten.

Een regio website is telkens dezelfde template/soort website met een andere domeinnaam. Dus, de eerste site die gemaakt word kan telkens hergebruikt worden. Per regiowebsite veranderd slechts de content, enkele foto’s en de regio die op de landkaart van Nederland uitgelicht word.

Ik heb voor de portal en de regiowebsite een functioneel ontwerp gemaakt. De teksten zijn reeds geschreven en het beeldmateriaal is verzameld.

Portalwebsite, soorten pagina’s die gemaakt moeten worden:

• Home: tekstvak, actiebuttons, mogelijkheid tot film embedding
• Tekstpagina: tekstvakken en beeldvakken
• Nieuws/Blog
• Landkaart: met transparant gekleurde hover op verschillende regio’s in Nederland met doorklikfunctionaliteit naar de regiowebsites

Regiowebsite, soorten pagina’s die gemaakt moeten worden:
• Home: sliders, actiebuttons, mogelijkheid tot film embedding
• Tekstpagina: tekstvakken en beeldvakken
• Tarievenpagina
• Nieuws/Blog:
• Landkaart: met in een landkaart van Nederland de bijbehorende regio visueel uitgelicht (transparante layer er overheen)

We willen geen beschikbaar template voor deze site uitzoeken. De site moet naar onze wensen en huisstijl worden gemaakt.

Wil je met deze klus aan de slag gaan dan moet je beseffen dat het een start-up is, dat ik je op 3 momenten wil betalen, bij start, tussentijds en na oplevering. Maar dat ik niet de hoofdprijs kan betalen. Heb je tijd over en zin om bovenstaande klus voor een zacht prijsje te doen dan hoor ik graag van je!

Graag krijg ik een indruk van uw expertise, werkervaring en tarief.

Vriendelijke groet.

Website bouwers die hebben gereageerd (6)

Nico
Nico
01-03-2013
0 referenties
Gemiddelde score
Mike
Mike
01-03-2013
0 referenties
Gemiddelde score
Martijn
Martijn
01-03-2013
2 referenties
Gemiddelde score
6
jean-paul
jean-paul
03-03-2013
0 referenties
Gemiddelde score
Kevin
Kevin
06-03-2013
0 referenties
Gemiddelde score
Trung
Trung
07-03-2013
0 referenties
Gemiddelde score

Freelance website opdrachten

Website bouwen

Geplaatst: 5 mei
Ik zoek iemand die een platform voor spoedkoerier kan bouwen voor me. Eisen heeft hij wil ervaring met aantoonbaar voorbeelden

Website psychotherapie praktijk

Geplaatst: 8 mei
Ik wil graag een eenvoudige website laten bouwen voor mijn eigen praktijk voor psychotherapie die ik recent ben gestart

Wij zoeken een vaste hulp

Geplaatst: 6 mei
beste Marc, Ik heb een bedrijf in Werkendam en ben opzoek naar iemand die bij mij op kantoor onderhoud aan een woocomerce website kan doen . We werken wel 1 op 1. Daarbij hebben we wat computer/mail/verwijzingen naar dir dingen waar je ons misschien kan helpen

Opzet E-learning platform.

Geplaatst: 2 mei
Ik zoek iemand die voor mij een e-learning platform kan opzetten in Huddle, gekoppeld aan plug&play; voor marketing en stripe en Paypal voor betalingen.

Voltooien shopify website

Geplaatst: 14 apr
Ik ben bezig met het maken van een shopify website maar ik heb geen tijd om hem af te maken. Ik zoek dus iemand die mijn shopify website verder kan afmaken.

Freelance game designer

Geplaatst: 7 mei
Hallo! Ik ben op zoek naar een freelance game designer die voor mij een klein 2D-avonturenspel kan maken gebaseerd op mijn eigen concept: Millie’s Schatzoektocht. Het idee is een eenvoudig spel met 4 levels waarin de speler met een kat (Millie) schatkisten verzamelt en obstakels ontwijkt. Het mag in een simpele stijl, zolang de gameplay duidelijk is en het verhaal gevolgd wordt. De levels bevatten…

Outlook-specialist gezocht voor 1 dag ondersteuning

Geplaatst: 6 mei
Opdrachtomschrijving: Ik ben ondernemer in de installatietechniek (airco en ventilatie) en werk dagelijks met drie zakelijke e-mailadressen binnen Microsoft 365. Tot nu toe werkte ik volledig vanuit Apple Mail op mijn Mac en iPhone, maar ik wil nu volledig overstappen naar Outlook om meer structuur en overzicht te krijgen. Wat ik zoek: Iemand die mij (eventueel samen met mijn team) in één…
Toon meer
×
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht