Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.
  1. Alle opdrachten >
  2. Analyse & Advies >
  3. Businessplan schrijven
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht

Ondernemingsplan voor Paardenhouderij met B&B

Opdracht ID: 22633

Budget: € 100 tot € 1000
Geplaatst: 25-01-2016
Reacties: 9
Locatie: Tilburg, Noord-Brabant
Laatst gewijzigd: 25-01-2016
Status: Gesloten
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht
Beste freelancers,

Ik ben op zoek naar een freelancer voor het schrijven van een compleet ondernemingsplan voor het opzetten van een paardenhouderij met B&B in Noord-Brabant. Het betreft een locatie waar 50 paarden gehouden mogen worden op basis van de milieuvergunning. Leent zich als Bed & Breakfast voor momenteel 18 personen (er staan momenteel 4 huisjes en een blokhut). Aangrenzende gronddelen hebben agrarische bestemming, bosperceeltje op eigen terrein betreft groenbestemming.

Betreft 1 woonhuis (dient nog groot en deels gerenoveerd te worden) met 3 grote stallen (waar vroeger varkens/koeien werden gehouden) waarvan 1 vd grote stallen al 10 paardenboxen heeft staan. Er dient veel gerenoveerd te worden ook ivm asbest dakplaten. Tegenover de locatie is een camping aanwezig waar eventueel op ingespeeld zou kunnen worden (bijv ponyrijlessen, wedstrijden etc) echter is er momenteel alleen een buitenrijbaan aanwezig (gaarne in de toekomst ook binnenrijhal plaatsen). De locatie is gesitueerd aan een prachtig buitengebied, dus ook ideaal voor wandeltochten.

Het ondernemingsplan zal vooral gebruikt worden als handvat voor het runnen van het bedrijf en het aanvragen van financiering bij de bank en investeerders.

Creativiteit en input zijn altijd welkom, moodboards zijn aanwezig voor specifieke locatie.
Ondernemingsplan mag ook allround zijn zodat het toepasbaar is voor verschillende locaties.

Bij interesse hoor ik graag van u.

Businessplan coaches die hebben gereageerd (9)

Anne Beth
Anne Beth
25-01-2016
1 referenties
Gemiddelde score
10
Linda
Linda
25-01-2016
5 referenties
Gemiddelde score
9.9
Hein
Hein
25-01-2016
0 referenties
Gemiddelde score
Susanne
Susanne
25-01-2016
0 referenties
Gemiddelde score
Menno
Menno
25-01-2016
0 referenties
Gemiddelde score
Arjan
Arjan
25-01-2016
0 referenties
Gemiddelde score
Ferdinand
Ferdinand
25-01-2016
0 referenties
Gemiddelde score
Peter
Peter
25-01-2016
0 referenties
Gemiddelde score
tanya
tanya
25-01-2016
1 referenties
Gemiddelde score
10
Toon meer reacties

Freelance ondernemingsplan opdrachten

Ondernemingsplan nodig voor uniek concept (voor bankfinancie

Geplaatst: 28 mei
Ik zoek een ervaren schrijver voor het opstellen van een professioneel ondernemingsplan. Het gaat om een creatief en vernieuwend concept binnen de entertainmentbranche. Het plan wordt gebruikt voor een banklening. Er is al veel informatie beschikbaar, inclusief kosten, doelgroep en verdienmodel. Budget: Tussen €350 en €500 Deadline: Zo snel mogelijk, in overleg.  

ondernemingsplan nodig.

Geplaatst: 31 mei
Wij gaan een horeca zaak overnemen. Hebben voor de verhuurder, de gemeente en eventueel voor de financiering een ondernemingsplan nodig.

Oro de Oliva

Geplaatst: 14 apr
Zal graag ondernemingsplan laten maken eventueel lening van de bank het gaat over de olive oil in spanje Graag in overleg met de prijs  Aanvullende vragen: Businessplan is vereist voor de financieringsaanvraag.: Ja Doel van het plan is het aantrekken van investeerders.: Ja Er moet ook een financieel plan worden opgesteld.: Ja Graag een persoonlijk kennismakingsgesprek.: Nee

Iemand die me kan helpen met ondernemingsplan

Geplaatst: 13 mrt
Ik ben opzoek naar iemand die me kan helpen met een ondernemingsplan

Ondernemersplan catering

Geplaatst: 31 jan
Okcwil graag een ondernemersplan laat maken. Ik heb mijn Restaurant verkocht nu ga ik catering doen.

Ondernemingsplan voor een dagbesteding/ ambulant begeleiding

Geplaatst: 8 jan
Goedemiddag, Ik ben 10 jaar werkzaam in de zorg.Ik wil graag een eigen dagbesteding/ ambulant begeleiding starten.Hiervoor heb ik een ondernemingsplan nodig. Ik hoor graag of jullie een ondernemingsplan hiervoor kunnen schrijven. Aanvullende vragen: Businessplan is vereist voor de financieringsaanvraag.: Nee Doel van het plan is het aantrekken van investeerders.: Nee Er moet ook een financieel plan…

Ondernemingsplan verbeteren

Geplaatst: 6 jan
Reeds gemaakt ondernemingsplan checken en verbeteren. Aanvullende vragen: Businessplan is vereist voor de financieringsaanvraag.: Ja Doel van het plan is het aantrekken van investeerders.: Ja Er moet ook een financieel plan worden opgesteld.: Ja Graag een persoonlijk kennismakingsgesprek.: Ja
Toon meer
×
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht