Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.

 

 

Nekitha

Nekitha



Over Nekitha

Bedankt voor jouw interesse in Studio Mochi. Creativiteit zit in mijn DNA en is altijd een onderdeel geweest in mijn leven.

Mijn creativiteit begon als klein kind met een tekenpotlood en papier. Ik had notitieboekjes vol met tekeningen van Pokemon en Powerpuff girls. Mijn vooropleiding interieuradviseur was een leuke manier om mijn creativiteit te uiten maar was nog niet helemaal waar ik naar op zoek was. Vervolgens heb ik de opleiding Communication and Multimedia design gevolgd. Na mijn afstuderen ben ik gaan werken als User experience & User Interface designer.

Als freelance designer ben ik altijd op zoek naar creatieve oplossingen, op wat voor manier dan ook. Het is iets waar ik elke dag mee bezig ben. Ik vind het ontzettend leuk om andere mensen hierbij te helpen.

Ik sta klaar voor al jouw digitale designs;
- brand design
- grafisch design...

 

Portfolio

Logo design
Loading.

Illustraties
Loading.

 

Vraag Nekitha direct om offerte


Stuur een bericht