Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.

 

 

Maya

Maya Dordrecht




Over Maya

Ik ben een echte generalist op het gebied van (marketing)communicatie. Mijn specialisme is moeilijke materie op strategisch en proces niveau helder en werkbaar te maken. Van start-up naar grootzakelijk en van non-profit tot overheidsinstelling, ik werk voor organisaties in alle soorten en maten.   
Soms ben ik (als het nodig is) een tikkeltje eigenwijs maar bij alles wat ik doe zowel persoonlijk als op werkvlak ligt de focus op het zo effectief inrichten en inzetten van communicatie.
 
Ben jij op zoek naar een energieke, creatieve, digitaalvaardige en doelgerichte communicatieadviseur/projectleider maar wel zo een mét vleugels? Neem dan contact met mij op

- projectleider 
- Communicatieadviseur
-tekstredactie
- socialmedia strategie
-socialmedia content
- socialmedia analyse
- interne communicatie 
- ccrisiscommunicatie 

 

Vraag Maya direct om offerte


Stuur een bericht