Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.

 

 

Jitske

Jitske




Over Jitske

Van meerdere markten thuis, kun je wel stellen. Jitske is in eerste plaats actief als filmmaker maar schrijft, fotografeert en blogt ook. Ze maakt films voor bedrijven en organisaties, veelal in de hoek van milieutechniek, duurzaamheid en voeding. Grootschalige opdrachten, soms (zoals een webtalkshow), maar voor reportages en lowbudget-klussen is Jitske ook als eenpersoonsteam inzetbaar.

Voordat ze het bewegende beeld ontdekte was Jitske tekstschrijver (Panda, Grasduinen) en beide kwaliteiten combineert ze momenteel als videoblogger. Jitske maakt haar foodblog in haar eentje: tekst, fotografie, video, SEO en niet te vergeten, de inzet van sociale media - belangrijk om publiek op te bouwen.

 

Vraag Jitske direct om offerte


Stuur een bericht