Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.
  1. Alle opdrachten >
  2. Overige Services >
  3. Overige
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht

Technisch Projectleider, Meewerkend Voorman Inventarisatie LMW LET OP! SLUITINGSDATUM VAN DEZE AANVRAAG IS 29-7 14.00 UUR

Opdracht ID: 1387

Budget: € 5 tot € 150 p.u.
Geplaatst: 27-07-2010
Reacties: 0
Locatie: Delft, Zuid-Holland
Laatst gewijzigd: 29-07-2010
Status: Gesloten
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht
JOBstream is op zoek naar een Technisch Projectleider, Meewerkend Voorman Inventarisatie LMW.

Algemene informatie
De klant is verantwoordelijk voor een groot deel van het waterbeheer van Nederland: de grote rivieren en kanalen, het IJsselmeergebied, Waddenzee, Noordzee en Zeeuwse Delta. De klant kent daartoe tien regionale diensten voor de uitvoerende taken: sluizen bedienen, dijken onderhouden, baggeren et cetera. Daarnaast kent De klant vier Landelijke Diensten. Twee daarvan zijn hier van belang. De Waterdienst (WD) in Lelystad geeft sturing aan het hele terrein van het waterbeheer, en geeft daarvoor onder andere aan welke informatie benodigd is, en welke IT-systemen gewenst zijn (functionele vraag). De Data-ICT-Dienst (DID) in Delft ontwikkelt en beheert systemen en (fysische) meetnetten en data.

Het programma Landelijk Meetnet Water (LMW)
Het LMW is een maatschappelijk vitaal proces van De klant. Het LMW is de samenvoeging van de meetnetten Monitoring Systeem Water (MSW), Meetnet Noordzee (MNZ) en Zeeuwse Getijde wateren (ZEGE). Hieraan worden in de loop van 2010 en 2011 de andere regionale meetnetten van De klant toegevoegd. Het programma LMW houdt zich bezig met het verder uitbouwen, optimaliseren en moderniseren van het LMW op basis van de businessdoelstellingen van De klant.

Project “Inventarisatie LMW Buiten in kaart”
LMW bestaat uit meer dan 400 meetpunten met meerdere parameters per meetpunt. Het is een missiekritische omgeving waardoor er hoge beschikbaarheideisen, veiligheidseisen etc. worden gesteld. Via de meetpunten wordt de data ingewonnen, vervolgens gevalideerd en verwerkt in het rekencentrum en gedistribueerd en geleverd aan klanten (De klant, KNMI, overheden, havenbedrijven etc.)
Het project “Inventarisatie LMW Buiten in kaart” is onderdeel van het programma LMW. De doelstelling van het project “Inventarisatie LMW Buiten in kaart” kan als volgt worden beschreven:
Inventarisatie van het LMW, zodat benodigde informatie over de LMW infrastructuur wordt verkregen. Met deze benodigde informatie kan het Configuration Management Data Base (CMDB) worden gevuld en is hiermee compleet.

Binnen het project “Inventarisatie LMW Buiten in kaart” wordt van de Technisch Projectleider, meewerkend voorman inventarisatie LMW verwacht dat hij/zij de rechterhand is van de projectmanager. Samen met de projectmanager stelt hij/zij het plan op voor de inventarisatie. Hij/zij bereidt de complete inventarisatie van de infrastructuur LMW voor. De operationele aansturing valt onder de verantwoordelijkheid van de Technisch Projectleider, meewerkend voorman inventarisatie LMW. Tevens wordt verwacht dat de Technisch Projectleider, meewerkend voorman inventarisatie LMW dezelfde werkzaamheden uitvoert als de Technisch Medewerker Inventarisatie LMW.

Vaktechnische competenties:
- HBO niveau, richting elektrotechniek/bouwkunde;
- Kennis en ervaring met projectmanagement;
- Kennis van en ervaring met inventarisatie van infrastructuur;
- Kennis van ITIL;
- Kennis van Configuration Management Data Base;
- VCA gecertificeerd;
- Ervaring met overheidsomgeving;

Persoonlijke competenties
- HBO werk- en denkniveau;
- Hands on mentaliteit;
- Daadkrachtig, snel inzetbaar, kunnen werken onder tijdsdruk;
- Analytisch vermogen;
- Communicatief zeer vaardig;
- Goede administratieve vaardigheden;
- Accuraat en nauwkeurig;
- Resultaatgericht;
- Methodisch werken;
- Omgevingsbewust.

Bijzonderheden:
Delft is de projectlocatie, maar de werkzaamheden zullen veelvuldig door heel Nederland plaatsvinden i.v.m. opnames van LMW-locaties. De Technisch Projectleider, meewerkend voorman inventarisatie LMW moet beschikking hebben over een auto, laptop, mobile telefoon en veiligheidskleding.

Opdrachten in dezelfde categorie

Subinfix voor Brabant en omgeving

Geplaatst: 29 mei
Het schoonmaken van interieur van woningen, kantoren en andere gebouwen. sloop en klus werkzaamheden. Omgeving Breda, Tilburg, Dordrecht en rotterdam

vraag

Geplaatst: 5 mei
Hoi Alex, Wij hebben recent een BV opgezet (Bridge Interiors) en zijn op zoek naar een boekhouder die ons volledig kan ondersteunen. Situatie: * 1 werknemer + DGA * Daarnaast werken wij met ZZP’ers * We willen zowel de boekhouding als (indien mogelijk) de salarisadministratie uitbesteden Kun je aangeven: * Of je ervaring hebt met Nederlandse BV’s? * Of je ook salarisadministratie doet?…

Bedrijfsadviseur PERSONENSCHADE

Geplaatst: 21 mei
Wij zijn dé onafhankelijke specialist in het oplossen van AOV- en letselschades (ook wel: personenschade) van zzp- en mkb-ondernemers. Gespecialiseerd in het beperken van schadelast door middel van onderzoek, advies en het oplossen van bedrijfsproblemen. De overtuiging is dat bedrijfskundige inbreng van grote waarde is bij de schadeafhandeling van ondernemers. Verzekeringsmaatschappijen, expertisebureaus…

Gezocht: handige naaister/stoffeerder

Geplaatst: 20 mei
Gezocht: handige naaister/stoffeerder voor eenvoudige gordijnen op maat voor boot in Loosdrecht/Hilversum. Geen luxe jachtwerk.

Support ict

Geplaatst: 20 mei
Projecten en waarnemen vakantie. Storing en installatie

Sketchup hotel interieurontwerper

Geplaatst: 14 mei
Voor het ontwerpen van een interieur van een hotel (restaurant, bar, lobby, receptie, gangen kamers) ben Ik op zoek naar samenwerking met een Interieurontwerper die zelf ook de boutique-hotel smaak heeft. Daar bedoel ik mee: mooi warm kleurgebruik. Liefst met relevante hotel/horeca ervaring. Schetstekening 3D, renderen, werkoverzichten uitwerken voor bouwteam.

Business case opstellen

Geplaatst: 18 mei
Ik wil graag een business case laten opstellen. Alle informatie kan ik aanleveren. Het liefst zo snel mogelijk. Onderneming bestaat al 6 jaar. Prijs in overleg.
Toon meer
×
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht