Salesprofessionals gezocht voor design doekjes
Opdracht ID: 57235
Budget: € 50 tot 350
Geplaatst: 19 mei
Reacties: 0
Locatie: Op afstand
Laatst gewijzigd: 19 mei
Status: Open
Geachte freelancer,
Mijn naam is Annemiek oprichter van Stellazzurro een bedrijf dat op maat gemaakte design-doekjes ontwerpt voor schermen, telefoons en zonnebrillen. Ik zoek gedreven sales professionals om onze doekjes te verkopen in Nederland, België, Duitsland, Italië en Frankrijk, uitsluitend op commissiebasis.
Wat houdt de opdracht in?
• U richt zich volledig op verkoop: het benaderen van bedrijven (zoals event planners of HR-afdelingen).
• Wij verzorgen administratie, betalingen, logistiek en design u hoeft alleen klanten te werven en orders binnen te halen.
• U verdient 7-12% commissie per verkoop (bijvoorbeeld €35-€60 op een order van €500) en werkt met flexibele werktijden.
Wat biedt Stellazzurro?
• Een uniek product: lichtgewicht, dubbelzijdig bedrukte, duurzame design-doekjes, te bestellen vanaf 200 stuks.
• Gratis samples en ondersteuning bij ontwerpen en ideeën voor uw klanten.
Wie zoeken we?
• Een zelfstandige ZZP’er met verkoopervaring, bij voorkeur in cadeauartikelen of textiel.
• Een proactieve professional, vloeiend in Nederlands, beheersing van Engels, liefst ook Frans, Duits of Italiaans.
Geïnteresseerd?
Stuur uw reactie met een korte introductie en uw ervaring. Bij interesse neem ik contact op en stuur ik direct samples toe. Meer informatie: www.stellazzurro.com/b2b.
Met vriendelijke groet,
Annemiek Ploumen
Eigenaar, Stellazzurro
info@stellazzurro.com
www.stellazzurro.com/b2b