Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.
  1. Alle opdrachten >
  2. Overige Services >
  3. Overige
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht

Project Coördinator Migraties LET OP! SLUITINGSDATUM VOOR DEZE AANVRAAG IS 19-8 15.00 UUR

Opdracht ID: 1588

Budget: € 5 tot € 150 p.u.
Geplaatst: 18-08-2010
Reacties: 0
Locatie: Den Haag, Zuid-Holland
Laatst gewijzigd: 19-08-2010
Status: Gesloten
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht
Wij zoeken naar een Senior Programma- / Projectleider.

Programma VKA:
De functie wordt uitgevoerd in het kader van het Programma VKA. Het programma bestuurt de vernieuwing van de kantoorautomatiseringsomgeving (KA-omgeving). De klant heeft na een functionele aanbesteding, de uitbesteding van de KA-omgeving inclusief het beheer ervan, gegund aan een externe opdrachtnemer. De oplossing van deze opdrachtnemer is grotendeels op thin clients en sever based computing gebaseerd. De omvang betreft 9000 werkplekken over meer dan 110 locaties in Nederland.
De opdrachtnemer (Capgemini) is hierbij verantwoordelijk voor de (centrale) opbouw van de nieuwe KA-omgeving en de migratie van de huidige KA-omgeving naar de nieuwe KA-omgeving bij de verschillende klantorganisaties van opdrachtgever.

De rol van het Programma VKA is daarbij tweeledig: enerzijds opzichter namens de klant op de prestaties van de opdrachtnemer, anderzijds het faciliteren van de migratie door het begeleiden van:
- Klantspecifieke migratie (Inventarisatie van de klantwensen en eisen aan de nieuwe werkplekken)
- Generieke migratie (ondersteuning van de migraties vanuit Rekencentrum)
- Migratie dienstverlening
- Veranderingen in HRM
- Testen en acceptatie.

Het deelproject Klantspecifieke Migraties is onderdeel van het Programma VKA en beoogt het begeleiden van de verschillende migraties per Dienst. In totaal zijn dat nog een 5-tal diensten, welke in de tweede helft van 2010 stapsgewijs gemigreerd zullen worden. In het Programma VKA worden de migraties uitgevoerd door een Project Coördinator Migraties per migratieblok en enkele migratieondersteuners. Daarnaast zijn er ook projectleiders van Capgemini en van de Diensten waar mee wordt samengewerkt.
De Project Coördinator Migraties en migratieondersteuners in het VKA programma worden aangestuurd door de Project Manager Migraties die gezien de huidige planning 4 migratiecoördinatoren aanstuurt. De Project Manager Migraties zal zelf ook een (1) migratie (als Migratie coördinator) voor zijn rekening nemen.
Dit functieprofiel beschrijft deze Project Coördinator Migraties, welke rapporteert aan de Project Manager Migraties VKA.

Standaardwerkzaamheden:
Projectmanagement:
- Stelt voorafgaand aan het project een heldere projectdefinitie op.
- Treedt op als opdrachtnemer, maakt resultaatafspraken met opdrachtgever.
- Stelt een projectplan op, voert dit uit en bewaakt de voortgang.
- Zorgt voor een goede middelenplanning en inzet van personeel.
- Definieert randvoorwaarden die het functioneren van het projectteam mogelijk maken.
- Signaleert factoren die bedreigend zijn voor de continuïteit en/of de kwaliteit van het project en onderneemt actie ter voorkoming en beheersing van deze risico's.

Personeelsmanagement:
- Vertaalt de resultaatafspraken naar het niveau van de individuele medewerkers, maakt met deze outputafspraken en bewaakt het realiseren ervan; stuurt projectmedewerkers operationeel aan.
- Vervult een coachende en ondersteunende rol naar de projectmedewerkers toe.
- Zorgt voor een lerend werkklimaat.

Kwaliteitsbewaking en ontwikkeling:
- Bewaakt de kwaliteit van het proces en het product binnen het projectteam.
- Is op de hoogte van ontwikkelingen en maakt hiervan gebruik bij het zoeken naar innovatieve oplossingen.
- Zorgt voor afstemming met andere organisatieonderdelen en organiseert hiertoe een effectieve communicatiestructuur.
- Is met andere projectleiders verantwoordelijk voor een uniform systeem van projectmatig werken.
- Neemt deel aan diverse overlegvormen.

Verbijzondering werkzaamheden:
Spin in het web

De kerntaak is:
1. Lijn-managen van de Migratieondersteuners (4 stuks) en informeel managen migratie omgeving (Capgemini migratiemanager, Klant-migratiemanager).
- In deze hoedanigheid vertegenwoordigt de Project Coördinator Migraties de onder zijn verantwoording lopende migraties in het Programma Overleg binnen, en richting klant en Capgemini.
- Bewaken, en waar nodig verder uitwerken, van de standaard werkwijze voor migraties.
- Rapporteert aan de Project Manager Migraties VKA over voortgang en kwaliteit van de onder zijn verantwoording lopende migraties.

2. Coördineert de migratie per klant, daartoe dient hij het geheel aan migratie-inspanningen t.b.v. een klant (Dienst) te overzien. Kerntaken daarbij zijn:
- Het (volgens de standaard van de opdrachtnemer) tijdig en correct opleveren van alle gegevens benodigd voor de migratie van alle werkplekken. Voorbeelden zijn (per gebruiker): soort werkplek, applicaties, telefonie, randapparatuur, gebouwgegevens, etc.
- Organiseren van de samenwerking met diensten om deze gegevens te verzamelen maar zeker ook te beheren en up-to-date te houden (change management op alle veranderingen)
- Oplossen van knelpunten c.q. signaleren i.o.m. Programmamanagement, opdrachtnemer, de opdrachtgever en het management van de Dienst.

Opstellen project- en stageplannen:
De Project Coördinator Migraties leidt, conform de Prince2 methodiek, het opstellen van project- en stageplannen voor de Klantspecifieke Migraties per aan hem toegewezen dienst, waarin o.a. is geregeld:
- inventarisatie gegevens over te migreren objecten
- bereiken veranderingsbereidheid
- voorlichting en communicatie (n.a.v. bestaand migratiecommunicatieplan)
- afstemming migratie-inspanningen met klant (Dienst)opdrachtnemer programma.
- regelen toegang opdrachtnemer tot Dienst:
o contactpersonen
o gebouwen
o technische ruimtes.

Uitvoeren plan:
De Project Coördinator Migraties geeft leiding aan de Migratie ondersteuners bij het uitvoeren van de project- en stageplannen, hetgee

Opdrachten in dezelfde categorie

Naar huis is de titel van het boek

Geplaatst: 20 jul
Graag uittypen van boek naar A5 formaat . Het manuscript bestaat uit ong. 45 blz A4 formaat. Budget 275 euro incl. BTW.

rekenprogramma

Geplaatst: 25 aug
Ik ben op zoek naar een computerprogrammeur die samen met mijn input een programma kan maken wat zich bezig houdt met kansberekeningen en getallen

Freelance virtual assistant gezocht

Geplaatst: 20 aug
Voor diverse online werkzaamheden zoek ik een zelfstandige virtual assistant die op flexibele basis kan ondersteunen. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: teksten invoeren en aanpassen; eenvoudige werkzaamheden in WordPress; online informatie opzoeken; administratieve taken; content controleren en bijwerken. Ik zoek iemand die nauwkeurig werkt, zelfstandig is en makkelijk met online systemen…

Chauffeur verhuur materiaal

Geplaatst: 26 aug
Wij zijn voor vrijdag op zoek naar 4 jongens met B rijbewijs in Amsterdam rijden van verhuur materiaal 30 ex btw per uur Tavels  Stoelen  Bbq  Service  En meer

Beschikbaarheid & Offerte-aanvraag: Pitchside Cameraman Live

Geplaatst: 26 aug
Beste heer/mevrouw, Voor een live meercamera-sportregistratie in 's-Hertogenbosch zijn wij op zoek naar 2 ervaren Pitchside / Actie Cameramensen voor het draaien vanaf de veldrand (monopod/schouder rigging, snelle spelfasen, close-ups/ontladingen en directe intercomcommunicatie met de regie). Productiedetails: Locatie: 's-Hertogenbosch Tijdschema: Zaterdag: 17:00 – 22:00 uur (Kick-offs…

Event Coördinator

Geplaatst: 19 aug
Verbinding, plezier en samen genieten. Daar draait het bij ons om. Mensen samenbrengen, mooie momenten creeren en zorgen dat iedereen geniet van een bijzondere culinaire ervaring. We zoeken een Event Coördinator die in Limburg verder op de kaart gaat zetten. Iemand die kansen herkent, initiatief neemt en trots is op het resultaat. Wie zijn wij? wij organiseren culinaire wandelingen door heel…

vraag

Geplaatst: 25 aug
Hi Gaby, ben geïnteresseerd in licht licht administratief werk ter ondersteuning van mijn sales werkzaamheden. Het werk voor jouw zou zijn 4 of misschien 6 uur in de week. Ben je geïnteresseerd? Wat is je uurtarief?
Toon meer
×
Heb je een soortgelijke klus?
Plaats een opdracht
Ben je een freelancer?
Reageer op opdracht